13. ledna - 24. února 2019   Minikurz jógy pro začátečníky

Virabhadrasana II Veronika Tomko
Virabhadrasana II Veronika Tomko
Výuka Prasarita Padottanasana
Výuka Prasarita Padottanasana
Pozice Setu Bandha Sarvangasana
Pozice Setu Bandha Sarvangasana
Stoj na ramenou ( Salamba Sarvangasana)
Stoj na ramenou ( Salamba Sarvangasana)

Minikurz jógy pro úplné začátečníky v Hradci Králové

  • Neděle | 17:00 - 18:15 | 6 lekcí
  • 13. ledna - 24. února 2019 (lekce není 27.1.)
  • Tř. Karla IV. 1222 | 5. patro | Hradec Králové

Máš zájem začít s jógou zdravě od samého začátku? Preferuješ systematický přístup ve skupince do 15 lidí? Cítíš chuť rozpohybovat své tělo a zklidnit mysl? Na kurz lze i darovat, ráda vyrobím dárkový poukaz...

Metoda výuky jógy dle BKS Iyengara je srozumitelná a názorná, a tak je ideální startovací platformou pro každého jógového začátečníka. Cílem kurzu pro začátečníky je rozpohybovat tělo. V józe podle BKS Iyengara k tomu využíváme vlastní práci těla a když je pohyb omezen tak různé pomůcky.

Zaměříme se na koordinaci všech 4 končetin a jejich propojení s trupem v různých pozicích (ásanách). Hlavní pozornost věnujeme stojným ásanám a porozumění stoji na ramenou (Salamba Sarvangasana). Projdeme však základy cca 20 pozic. Nejdůležitější nebude to, zda se ohnete až k zemi, ale duchapřítomnost v každém pohybu, čímž v závěru dosáhneme relaxace.

P.S.: Fyzická praxe bude různorodá, především plná pohybu, ale zvládne ji každý, kdo bude chtít bez ohledu na věk či tělesnou konstituci. Někdy jemná, někdy dynamická, někdy výdržová. Bez hudby, každý sám se sebou, pro porozumění sebe sama. Kurz je určen lidem bez vážných zdravotních omezení.

Lektorka
Veronika Tomko

Cena
Cena za celý kurz (6 lekcí po 75 min): 800 Kč
Cena zahrnuje pronájem sálu, lekce jógy, zapůjčení všech pomůcek, studijní materiál.

Jednotlivé vstupy nejsou možné, kurz má smysl pouze v případě jedné skupiny, která se společně posouvá vpřed.

Rezervace
Pokud máš o kurz zájem, pošli mi prosím email na info@jogaveronika.cz. Bližší informace poskytnu na telefonu +420 775 136 049. Platba při přihlášení. Rezervace je platná v momentě obdržení platby. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 8 zájemců, max počet 15 zájemců. Změny vyhrazeny.

Těším se na společnou cestu vpřed ❤