Gulnaaz Dashti v Hradci

J edinečná příležitost ✶

Srdečně vás zvu zacvičit si s jednou z učitelek přímo z Indické Puny, RIMYI, Institutu rodiny Iyengarů. Gulnaaz má živé, veselé a intenzivní lekce, vždy s úsměvem na rtech a vy se s ní rozhodně nebudete nudit! Zažijete pravou indickou atmosféru praxe jógy!

Gulnaaz začala s jógou v roce 1990 pod vedením BKS Iyengara, Geeta Iyengar a Prashanta Iyengara. V roce 1998 začala učit začátečnické lekce v RIMYI a postupně učila i středně pokročilé a pokročilé lekce. Asistovala v terapeutických lekcích vedených Iyengary přes 20 let. V RIMYI učila přes 20 let. 

V roce 1999 ji BKS Iyengar požádal, aby se věnovala výuce žen a ženských lektorek na Blízkém východě a postupně jezdila učit do zahraničí včetně Evropy. 

V roce 2011 obdržela jméno Anjali a dostala požehnání od BKS Iyengara otevřít vlastní studio ve čtvrti Baner v Puně - Yoganjali.

Více info o Gulnaaz v angličtině naleznete v interview s Michalem Bryantem.

Workshop proběhne v angličtině s překladem do češtiny. Není vhodný pro úplné začátečníky. Oblečení: tričko (ne tílka) a šortky nebo legíny, které je možné vyhrnout nad kolena v případě potřeby.

Lektorka
Gulnaaz Dashti

Cena
900 Kč

Zrušení víc jak 30 dní předem, zašlu zpět finance. Zrušení méně, jak 30 dní předem, 100% storno nebo najít náhradníka.

Rezervace
Pokud máš o workshop zájem, přihlaš se v rezervačním systému. Platba do 1. 3. 2024. Rezervace je platná v momentě obdržení platby.

 Změny vyhrazeny.

Těším se, že si to krásně užijeme! :-)