Pohodlně do stoje na hlavě workshop v HK

Salamba Sirsasana v Iyengar józe

Pro začátečníky i pokročilé (viz omezení). Stoj na hlavě může být velmi pohodlný, pokud se ho naučíte správně praktikovat. Nejdříve rozhýbeme tělo i mysl úvodními pozicemi a pak si začátečníci vyzkouší základní nastavení, pokročilí nové varianty, které jsme ještě na lekcích nepraktikovali.

BKS Iyengar v knize Výklad jógy píše: Pravidelná a přesná praxe stoje na hlavě rozvíjí tělo, disciplinuje mysl a rozšiřuje horizonty duše. Člověk se stane vyrovnaným, naučí se spoléhat sám na sebe ať v bolesti či potěšení, ztrátě nebo zisku, hanbě nebo slávě, při porážce či vítězství.

Geeta Iyengar zase jmenuje 24 zdravotních účinků této pozice. Její kouzlo může objevit každý, kdo má zájem a již trochu posílené tělo praxí.

Omezení
Min 6 měsíců praxe Iyengar jógy
Vysoký krevní tlak 
Potíže s očima, ušima
Srdeční onemocnění
Nevolnost, žaludeční problémy

Menstruace

Lektorka
Veronika Tomko

Cena
Cena za celý workshop: 450 Kč
Cena zahrnuje pronájem sálu, lekce jógy, zapůjčení pomůcek.

Zrušení víc jak 7 dní předem, zašlu zpět finance. Zrušení méně, jak 7 dní předem, 100% storno.

Rezervace
Pokud máš o workshop zájem, pošli mi prosím email na info@jogaveronika.cz. Bližší informace poskytnu na telefonu +420 775 136 049. Platba do 29. 3. 2019. Rezervace je platná v momentě obdržení platby. Workshop se uskuteční při minimálním počtu 8 zájemců, max počet 12 zájemců. Změny vyhrazeny.

Těším se, že si to krásně užijeme! :-)